Lokaal

Lokale Omroep Dronten: Vrijwilligers Gezocht - Informatieavond 23 november

De gemeente Dronten is sinds kort in het bezit van een nieuwe lokale omroep: Lokale Omroep Dronten.

Terwijl we aan het opstarten zijn, zijn we actief op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die ons willen helpen bij het uitbreiden van onze activiteiten. Of het nu gaat om het vastleggen van evenementen, het creëren van nieuwsitems en radioprogramma's, het plannen van activiteiten, promotiewerkzaamheden of zelfs om twee bestuursleden te worden binnen Flevo Media Stichting - er zijn volop mogelijkheden voor betrokkenheid.

Onze missie is om het lokale nieuws van Dronten, Biddinghuizen en Swifterbant te presenteren op een boeiende, informatieve en educatieve manier via diverse kanalen, waaronder internet, sociale media en onze website. Tegelijkertijd streven we naar samenwerking met verschillende instanties op gebieden zoals educatie, cultuur en informatie. Een langetermijnvisie van ons is om binnen drie jaar enkele betaalde medewerkers aan te nemen, maar de rol van onze vrijwilligers blijft essentieel.

Ben je benieuwd naar onze visie, doelen en toekomstplannen? Sluit je dan aan op 23 november om 19.30 uur in de Meerpaal.

Tijdens deze informatieavond duiken we dieper in de achtergronden en ambities van Lokale Omroep Dronten. Ook zullen we samen bespreken hoe we gezamenlijk deze doelen kunnen verwezenlijken.

De koffie en thee zijn al geregeld! Aanmelden voor deze avond is gewenst en kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Drie vrijwilligers die naar jou wijzen om bij de omroep tekomen

De gemeente Dronten is sinds kort in het bezit van een nieuwe lokale omroep: Lokale Omroep Dronten.

Terwijl we aan het opstarten zijn, zijn we actief op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die ons willen helpen bij het uitbreiden van onze activiteiten. Of het nu gaat om het vastleggen van evenementen, het creëren van nieuwsitems en radioprogramma's, het plannen van activiteiten, promotiewerkzaamheden of zelfs om twee bestuursleden te worden binnen Flevo Media Stichting - er zijn volop mogelijkheden voor betrokkenheid.

Onze missie is om het lokale nieuws van Dronten, Biddinghuizen en Swifterbant te presenteren op een boeiende, informatieve en educatieve manier via diverse kanalen, waaronder internet, sociale media en onze website. Tegelijkertijd streven we naar samenwerking met verschillende instanties op gebieden zoals educatie, cultuur en informatie. Een langetermijnvisie van ons is om binnen drie jaar enkele betaalde medewerkers aan te nemen, maar de rol van onze vrijwilligers blijft essentieel.

Ben je benieuwd naar onze visie, doelen en toekomstplannen? Sluit je dan aan op 23 november om 19.30 uur in de Meerpaal.

Tijdens deze informatieavond duiken we dieper in de achtergronden en ambities van Lokale Omroep Dronten. Ook zullen we samen bespreken hoe we gezamenlijk deze doelen kunnen verwezenlijken.

De koffie en thee zijn al geregeld! Aanmelden voor deze avond is gewenst en kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..